قابلیت کاربردی نمایش پست‌ها بر اساس زمان انتشار دوباره به اینستاگرام بازمی‌گردد

اینستاگرام قصد دارد مجددا قابلیت نمایش پست‌ها بر اساس زمان انتشار را به این شبکه اجتماعی بیاورد. روش فعلی این پلتفرم استفاده از الگوریتم است.

<
Ll

شواهد حاکی از این است که اینستاگرام قصد دارد مجددا قابلیت نمایش پست‌ها بر اساس زمان انتشار آنها را بازگرداند. این قابلیت در زمان خود محبوبیت زیادی داشت ولی اینستاگرام از چند سال پیش به جای این روش از سیستم نمایش پست بر اساس الگوریتم کمک می‌گیرد.

حال اینستاگرام اعلام کرده که مجددا به همان شیوه سابق باز خواهد گشت و کاربران می‌توانند بر اساس ترتیب زمانی که پست‌ها را به اشتراک گذاشته‌اند، آنها را ببینند. قابل ذکر است که این پلتفرم در سال ۲۰۱۶ قابلیت نمایش پست مبتنی بر زمان اشتراک گذاری را حذف کرد.

نمایش پست‌ها بر اساس زمان انتشار به اینستاگرام می‌آید

الگوریتمی که اینستاگرام در سال ۲۰۱۶ به جای شیوه سابق به کار گرفت، به این ترتیب عمل می‌کرد که پست‌ها را نه بر اساس زمان انتشار بلکه بر پایه علاقه اشخاص نشان می‌داد. البته این قابلیت در آپدیت جدید حذف نخواهد شد و احتمالا با نام «علاقه‌مندی‌ها» باقی خواهد ماند.

آدام موسری دو روز پیش در نشست سنا گفته بود که در حال کار روی نسخه‌ای از خوراک خبری زمانی هستند که شاید در سال آینده راه‌اندازی شود. جلسه مذکور حول محور بهبود ایمنی و راهکارهایی به جوان‌ترها بود. همچنین توییتی منتشر شد که نشان می‌داد اینستاگرام روی نحوه‌های مختلف نمایش پست به کاربر کار می‌کند. در این توییت ذکر شده است که:

توییت مذکور حاکی از این است که اینستاگرام قصد دارد قابلیت‌های مختلفی را در خصوص نحوه نمایش پست‌ها در اختیار کاربر بگذارد؛ طیف وسیعی از ویژگی‌ها که سیستم الگوریتمی یکی از آنها است. البته روش مبتنی بر الگوریتم هم اکنون مورد استفاده این شبکه اجتماعی است.

instagram - قابلیت کاربردی نمایش پست‌ها بر اساس زمان انتشار دوباره به اینستاگرام بازمی‌گردد

صریحا می‌گوییم قصد ما ایجاد گزینه‌هایی است که با انتخاب آنها گزینه‌های بیشتری در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. با این کار آنها می‌توانند نحوه نمایش پست‌ها را انتخاب کنند. البته این شیوه به معنای استفاده صرف از سیستم زمانی نیست. قابلیت‌های گفته شده احتمالا در اوایل ۲۰۲۲ در دسترس قرار می‌گیرند.

حرکتی که اینستاگرام قصد انجام آن را دارد، دقیقا مشابه کاری است که دو سال پیش توییتر مجبور به اجرای آن شد. حدود ۶ سال پیش توییتر، خوراک خبری مبتنی بر زمان را از شبکه اجتماعی خود حذف کرد و به جای آن از سیستم الگوریتمی بهره گرفت. کاربران به این کار توییتر خرده گرفتند تا این که در سال ۲۰۱۹ مجبور به بازگرداندن دوباره آن شد.

توییتر همچنان توییت‌ها را بر اساس زمان انتشار آنها نشان می‌دهد و جدیدا قابلیتی تحت عنوان پین کردن برگه جدید به بالای صفحه ارائه کرده است. اکنون نمی‌توان توییت‌های جدید را به عنوان پیش فرض تنظیم کرد و هر بار که آن را باز کنید با تنظیمات صفحه خانگی روبه‌رو خواهید شد.

هنوز نمی‌دانیم که اینستاگرام هم همان روش توییتر را در پیش می‌گیرد یا خیر اما واضح است که هم توییتر و هم اینستاگرام تمایل زیادی به استفاده از سیستم الگوریتمی دارند. علت این امر آن است که روش الگوریتمی کاربران را بیشتر در شبکه های اجتماعی فوق نگاه می‌دارد و در نتیجه باعث نمایش تبلیغات بیشتری خواهد شد.

منبع : خرید vpn در iransafe.net

خرید فیلترشکن | خرید وی پی ان | خرید vpn | خرید speed vpn

خرید hivpn | خرید ۲۰speed | خرید cisco vpn |

خرید vpn آیفون | خرید vpn اندروی

پست مرتبط
snip 14010423201253 min - قابلیت انتشار پست های اختصاصی برای فالوورهای ویژه به اینستاگرام اضافه شد
قابلیت انتشار پست های اختصاصی برای فالوورهای ویژه به اینستاگرام اضافه شد

قابلیت جدید اینستاگرام به تولیدکنندگان محتوا اجازه می‌دهد تا برخی پست هایشان را فقط برای فالوورهای ویژه خود به نمایش بگذارند پس از ارائه اشتراک‌های پولی برای تولیدکنندگان محتوا در اوایل سال جاری، اینستاگرام امروز از ویژگی‌های بیش‌تری برای ارتقای تجربه کاربری و رقابت بهتر با توییتر در این زمینه رونمایی کرد. آدام موسری، مدیرعامل […]

ادامه مطلب
instagram nft - ورود رسمی NFT به اینستاگرام؛ آیا کاربران پولدار می‌شوند؟
ورود رسمی NFT به اینستاگرام؛ آیا کاربران پولدار می‌شوند؟

اینستاگرام رسماً ورود NFT به این پلتفرم را تأیید کرد. آدام موسری می‌گوید این کار با هدف شناساندن فناوری بلاک چین به طیف گسترده‌تری از مردم است. گروهی از سازندگان و جمع‌آوری‌کنندگان توکن‌های غیرقابل معاوضه یا همان NFT به زودی می‌توانند توکن‌های خود را در اینستاگرام به نمایش بگذارند. مارک زاکربرگ مدیرعامل متا روز گذشته در یک […]

ادامه مطلب
Instagram Copy - آپدیت جدید اینستاگرام، تمام کاربران را به فروشنده‌های آنلاین تبدیل می‌کند
آپدیت جدید اینستاگرام، تمام کاربران را به فروشنده‌های آنلاین تبدیل می‌کند

اینستاگرام در آپدیت جدید میزبان قابلیت مهمی خواهد بود که می‌تواند کاربرد این پلتفرم را برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ به طور کلی تغییر دهد و کاربران این پلتفرم را به فروشنده‌های آنلاین تبدیل کند. در سال‌های اخیر، اینستاگرام تغییرات بسیار زیادی داشته و به مرور به شبکه اجتماعی مفیدترین برای کسب و […]

ادامه مطلب