آغاز انتشار مجدد آپدیت اندروید ۹ برای سونی اکسپریا ایکس ای ۲ و ایکس ای ۲ اولترا

ایرانسیف : انتشار مجدد آپدیت اندروید ۹ برای سونی اکسپریا ایکس ای ۲ و ایکس ای ۲ اولترا (Sony Xperia XA2 & XA2 Ultra) آغاز شد. این به‌روزرسانی جهانی بوده و با نصب آن طعم اندروید پای را خواهید چشید.

اینطور به نظر می‌رسد کاربران گوشی‌های سونی اکسپریا ایکس ای ۲ و ایکس ای ۲ اولترا در حال دریافت به‌روزرسانی اندروید ۹ پای روی گوشی خود هستند. یک کاربر از میانمار گزارش داده که به‌روزرسانی جدید اندروید را روی گوشی خود دریافت کرده است، اما به نظر می‌رسد انتشار آپدیت اندروید ۹ برای سونی اکسپریا ایکس ای ۲ و ایکس ای ۲ اولترا تنها مربوط به این کشور نیست و کاربران سراسر جهان در حال دریافت آن هستند.

آپدیت اندروید ۹ برای سونی اکسپریا ایکس ای ۲

gsmarena 001 1 - آغاز انتشار مجدد آپدیت اندروید 9 برای سونی اکسپریا ایکس ای 2 و ایکس ای 2 اولترا

فریمور این به‌روزرسانی ۵۰۲A0352 است. این درحالیست که ماه گذشته، برخی کاربران انتخاب شده در روسیه این به‌روزرسانی را با فریمور نسخه‌ی ۵۰۲A0342 دریافت کرده بودند که باعث غیرفعال شدن گوشی آن‌ها نیز شده بود. بنابراین سونی مشکل را در این فریمور جدید حل کرده و حالا می‌توانید با خیال راحت گوشی‌تان را آپدیت کنید.

آیا شما هم صاحب یکی از این دو گوشی هستید؟ به‌روزرسانی جدید اندروید برای گوشی شما هم ارسال شده است؟ تجربه‌ی نصب آن را با ما نیز به اشتراک بگذارید.

 

منبع : خرید vpn در iransafe.net

پست مرتبط