آیفون ۱۳ اپل با قابلیت نمایشگر همیشه روشن عرضه خواهد شد

آیفون ۱۳ اپل – Apple iPhone 13 قرار است به قابلیت نمایشگر همیشه روشن مجهز شود. این ویژگی در گوشی‌های اندرویدی حضور دارد؛ اما کاربران اپل سال‌ها منتظر اضافه شدن آن بودند.

حدود یک دهه از عمر فناوری نمایشگر همیشه روشن می‌گذرد؛ اما اپل در طول این سال‌ها تمایلی به اضافه کردن این قابلیت کاربردی به گوشی‌های آیفون نشان نداده است. اما ظاهرا قرار است سری آیفون ۱۳ اپل این رویه را تغییر دهد.

Mark Gurman از بلومبرگ در گزارشی مدعی شد که اپل قصد دارد این ویژگی‌ را به نسل بعدی آیفون‌های خود اضافه کند. نمایشگر همیشه روشن در آیفون عملکردی مشابه این حالت در اپل واچ خواهد داشت و حتی هنگامی که صفحه نمایش گوشی خاموش باشد نیز اطلاعات مفیدی از قبیل زمان، تاریخ و اعلانات را نشان می‌دهد.

وی همچنین تایید کرد که نسل جدید آیفون‌های اپل با ناچ کوچک‌تر، نرخ تازه‌سازی ۱۲۰ هرتز (احتمالا فقط برای مدل‌های پرو)، تراشه A15 و قابلیت‌های فیلم برداری بهتر عرضه خواهند شد.

تنها دلیلی که می‌توان برای تاخیر زیاد اپل در اضافه کردن این قابلیت به گوشی‌های آیفون در نظر گرفت، بحث مصرف باتری است و با توجه به شایعات مربوط به استفاده از نمایشگر‌های LTPO در سری آیفون ۱۳  می‌توان گفت که انتظار کاربران برای نمایشگر همیشه روشن به زودی به پایان می‌رسد.

بلومبرگ پیش از این در گزارشی اعلام کرده بود که اپل فکر می‌کند که استقبال کاربران از آیفون ۱۳ بیشتر از آیفون ۱۲ خواهد بود و به همین دلیل در مرحله اول انتظار عرضه ۹۰ میلیون آیفون را دارد. این میزان ۲۰ درصد بیشتر از سری آیفون ۱۲ است.

منبع : خرید vpn در iransafe.net

پست مرتبط
واردات آیفون - واردات آیفون ممنوع نیست؛ ثبت سفارش از فردا انجام می‌شود
واردات آیفون ممنوع نیست؛ ثبت سفارش از فردا انجام می‌شود

مدیر کل دفتر مقررات صادرات و واردات سازمان توسعه تجارت با اعلام این که واردات آیفون ممنوع نیست گفت ثبت سفارش گوشی های آیفون از فردا انجام می‌شود. طی روزهای گذشته واردکنندگان در زمان ثبت سفارش با پیامی مبنی بر محدودیت در ثبت سفارش گوشی های آیفون مواجه شدند که از ممنوعیت واردات این گوشی‌ها حکایت داشت؛ […]

ادامه مطلب
snip 14010101151138 - مشخصات فنی سری آیفون ۱۴ اپل لو رفت
مشخصات فنی سری آیفون ۱۴ اپل لو رفت

پس از افشای تصاویر مفهومی، اکنون نوبت به درز مشخصات سخت‌افزاری و نمایشگر آیفون ۱۴ – iPhone 14 اپل رسیده است. ماه گذشته، اپل کار تولید آزمایشی پرچم‌دار آینده خود یعنی آیفون ۱۴ را آغاز کرد. اکنون، مشخصات این گوشی هوشمند و سایز جزئیات کلیدی مربوط به آن بر روی اینترنت قرار گرفته است. این افشا اطلاعاتی […]

ادامه مطلب
Black iPhone 13 Pro will reportedly be a lot darker than Graphite and Space Grey Apple products Copy - رنگ مشکی آیفون ۱۳ پرو با رنگ تیره سایر محصولات اپل متفاوت خواهد بود
رنگ مشکی آیفون ۱۳ پرو با رنگ تیره سایر محصولات اپل متفاوت خواهد بود

آیفون ۱۳ – iPhone 13 همانند نسل‌های قبل در رنگ تیره عرضه خواهد شد، اما رنگ مشکی آیفون ۱۳ پرو با رنگ تیره مورد استفاده در گجت‌های اپل تفاوت خواهد داشت. پیش از این نیز گزارش شده بود که آیفون ۱۳ پرو در رنگ مشکی مات عرضه خواهد شد و حالا اطلاعات بیشتری از این […]

ادامه مطلب