انتظار تغییرات گسترده‌ای را در دوربین گلکسی اس ۲۲ اولترا نداشته باشید

گزارشی که یک افشاگر منتشر کرده نشان ‌‌‌‌‌‌‌‌‌می‌دهد نباید منتطر ارتقا بزرگی برای دوربین گلکسی اس ۲۲ اولترا سامسونگ – Samsung Galaxy S22 Ultra باشیم.

گزارش جدیدی در ارتباط با گوشی گلکسی اس ۲۲ اولترا سامسونگ منتشر شده که نشان می‌دهد نباید انتظار تغییرات زیادی را در آن نسبت به نسل گذشته داشته باشیم. این گزارش که شایعات زیادی را درباره پرچمدار بعدی سامسونگ مطرح کرده اگر واقعیت داشته باشد، برای طرفداران سامسونگ که یک سال منتظر رونمایی از این گوشی بوده‌اند، ناامیدکننده است. هرچند سامسونگ هیچ یک از گزارش‌های مطرح شده را تأیید نکرده است، اما با توجه به گذشته واقعی به نظر می‌رسند.

حرف‌هایی که در گوشه و خیابان از زبان طرفداران کمپانی سامسونگ شنیده می‌شود، همگی از ارتقا بزرگ گلکسی اس ۲۲ اولترا حکایت دارد. به طور مثال هفته گذشته گزارشی منتشر شد که مدعی شده این گوشی، روشن‌ترین نمایشگر تاریخ بازار موبایل را در اختیار خواهد داشت.

galaxy s22 ultras - انتظار تغییرات گسترده‌ای را در دوربین گلکسی اس ۲۲ اولترا نداشته باشید

بنابراین کاربران گوشی‌های گلکسی خیلی هم از ملاقات با این گوشی‌های جدید خوشحال نخواهند شد. برخی ادعا می‌کردند که سامسونگ در گوشی‌های این خانواده از دوربین ۲۰۰ مگاپیکسلی استفاده خواهد کرد. اما حالا یکی از افشاگزان مطرح دنیای فناوری به نام Ice Universe می‌گوید چنین انتظاری نباید داشته باشید. او می‌گوید دوربین گلکسی اس ۲۲ اولترا شبیه به آنچیزی است که در گلکسی اس ۲۲ اولترا به کار رفته است. در واقع دوربین اصلی ۱۰۸ مگاپیکسلی نسل فعلی، با کمی ارتقا در پرچمدار جدید سامسونگ ظاهر می‌شود. دیگر دوربین‌ها بدون تغییر خواهند ماند.

این یعنی پیکربندی دوربین پشتی گوشی Galaxy S22 Ultra سامسونگ را به جز یک دوربین ۱۰۸ مگاپیکسلی، همان دوربین ۱۲ مگاپیکسلی اولترا واید و دو دوربین ۱۰ مگاپیکسلی تله فوتو با زوم ۳ و ۱۰ برابری تشکیل می‌دهند. بزرگ‌ترین ارتقا دوربین گلکسی اس ۲۲ اولترا به لنزهای تله فوتو آن مربوط است. جایی که سامسونگ از سنسور جدید ۱/۳.۵۲ اینچی سونی در پس آن‌ها استفاده کرده است. Ice Universe می‌گوید پیکسل‌های این سنسورهای جدید با اندازه ۱.۱۲ میکرومتری، کمی کوچک‌تر از سنسورهای نسل قبلی هستند. ولی این در دنیای عکاسی پس‌رفت محسوب می‌شود. چرا هرچه اندازه سنسور کوچک‌تر باشد، کیفیت نهایی تصویر پایین‌تر می‌آید.

دیگر تغییرات دوربین گلکسی اس ۲۲ اولترا

از دیگر تغییرات دوربین Galaxy S22 Ultra سامسونگ می‌توان به ۱ درجه اضافه شدن به زاویه دید در لنزهای ارائه کننده زوم ۳ و ۱۰ برابری اشاره کرد. هرچه زاویه دید لنز وسیع‌تر باشد، گوشه‌های عکسی که ثبت می‌شود کمتر حالت کشیده به خود می‌گیرد. هرچند یکی دو درجه تغییر، نمی‌تواند ارتقا محسوسی برای زاویه دید یک دوربین محسوب شود.

هنوز مشخص نیست که آیا همین تغییرات قطعی است یا خیر، ولی اگر سامسونگ می‌خواهد صاحبان گلکسی اس ۲۱ اولترا خود را ترغیب به خرید نسخه جدید کند، یاید تغییرات بزرگ‌تری را در گوشی خود، به خصوص در بخش دوربین آن اسجاد کند.

منبع : خرید vpn در iransafe.net

پست مرتبط
Galaxy S22 series price Copy - قیمت خانواده گلکسی S22 سامسونگ فاش شد؛ دردسر برای طرفداران نسخه اولترا
قیمت خانواده گلکسی S22 سامسونگ فاش شد؛ دردسر برای طرفداران نسخه اولترا

قیمت گلکسی S22 سامسونگ نشان می‌دهد که شرکت کره‌ای قصد افزایش قیمت گوشی‌های پرچمدارش را دارد و در این میان گلکسی اس ۲۲ اولترا بیشترین افزایش قیمت را به خود خواهد دید. بر اساس آخرین اخبار منتشر شده، سامسونگ قصد داشت علی‌رغم استفاده از قطعات قوی‌تر و طراحی جدید، سری گلکسی S22 را با قیمت […]

ادامه مطلب
Screenshot 20211108 133958 Chrome - عصبانیت شدید سامسونگ از لو رفتن عکس های گلکسی اس ۲۲ اولترا
عصبانیت شدید سامسونگ از لو رفتن عکس های گلکسی اس ۲۲ اولترا

سامسونگ به شدت از دست لو رفتن عکس های گلکسی اس ۲۲ اولترا – Galaxy S22 Ultra عصبانی است و بین کارمندان خود به دنبال مقصر می‌گردد! هر سالی که می‌گذرد، حجم اخباری که از محصولات معرفی نشده سامسونگ به بیرون درز می‌کند، بیشتر از گذشته می‌شود. در همین حین، کار غول کره‌ای برای گرفتن […]

ادامه مطلب
Screenshot 20211028 001043 Chrome - مشخصات کامل دوربین گلکسی S22 اولترا سامسونگ فاش شد
مشخصات کامل دوربین گلکسی S22 اولترا سامسونگ فاش شد

بسیاری از کاربران منتظر رونمایی از گوشی پرچمدار سامسونگ Galaxy S22 Ultra هستند و حالا مشخصات دوربین گلکسی S22 اولترا به طور کامل فاش شده است. حتی پیش از رونمایی از گوشی‌های تاشو سامسونگ نیز شایعاتی درباره گلکسی اس ۲۲ اولترا شنیده میشد. جانشین گلکسی اس ۲۱ اولترا قرار است در در دی ماه به […]

ادامه مطلب