بروز مشکل صدا در آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ پرو، اپل را به دردسر انداخته است

بروز مشکل صدا در آیفون ۱۲ و ۱۲ پرو اپل باعث شده این شرکت فراخوان جهانی برای این دستگاه‌ها صادر کند و مشکل را به صورت رایگان برطرف کند.

آگوست گذشته اپل از برنامه تعمیر خود برای گوشی‌های سری آیفون ۱۲ خبر داد. این کمپانی تأیید کرد که قطعه‌ای در ماژول این گوشی‌ها احتمالاً باعث اشکال در عملکرد شده باشد. این اشکال در عملکرد منجر به بروز مشکل صدا در آیفون ۱۲ و ۱۲ پرو شده است. ظاهراً این مشکل روی آیفون‌هایی ظاهر شده است که بین اکتبر ۲۰۲۰ و آوریل ۲۰۲۱ تولید شده‌اند.

وقتی در عملکرد دستگاه اختلال رخ دهد، کاربر هنگام مکالمه با گوشی خود هیچ صدایی را نخواهد شنید. اگر این مشکل روی یکی از این گوشی‌ها رخ داده باشد، شما می‌توانید از خدمات تعمیر رایگان اپل برخوردار شوید.

به گزارش ۹to5mac، پنج ماه بعد از فراخوان اپل برای مشکل صدا در آیفون ۱۲ و ۱۲ پرو در بسیاری از کشورهای جهان، این کمپانی همین فراخوان در امارات متحده هم راه اندازی کرده است. اگر شما ساکن امارات متحده هستید و کاربر یکی از این دو گوشی، می‌توانید به اپل استور مراجعه کنید تا تعمیرکاران اپل به صورت رایگان این مشکل را برطرف کنند.

مشخص نیست این مشکل روی چه تعداد گوشی سری آیفون ۱۲ بروز کرده است. جالب اینجاست که دو مدل ۱۲ مین و ۱۲ پرو مکس در این برنامه تعمیر رایگان جایی ندارند و این بدان معناست که احتمالاً مشکل صدا در آن‌ها بروز پیدا نکرده است.

منبع : خرید vpn در iransafe.net

پست مرتبط
iPhone 14 2 - آیفون ۱۴ پسرفت می‌کند؛ احتمال استفاده از تراشه های قدیمی در آیفون جدید!
آیفون ۱۴ پسرفت می‌کند؛ احتمال استفاده از تراشه های قدیمی در آیفون جدید!

به گفته منبعی معتبر، شرکت اپل جدیدترین پرچمدار خود یعنی آیفون ۱۴ – iPhone 14 را با چیپست قدیمی روانه بازار خواهد کرد. کاربران آیفون طی چند سال گذشته به عرضه نسل جدید آیفون با چیپست جدید عادت کرده‌اند. آیفون ۱۲ با چیپست A14 Bionic روانه بازار شد و آیفون ۱۳ نیز به چیپست A15 Bionic مجهز است. با […]

ادامه مطلب