تاریخ انتشار اندروید ۱۰ از سوی اپراتور کانادایی تایید شد

در مطلب یکپارچگی امنیت با VPN روی تلفن هوشمند کردیم اکنون مطلب جدید را با شما در میان میگذاریم اشاره کردیم اکنون مطلب جدید را با شما در میان میگذاریم

ایرانسیف : پیش‌تر گزارش کردیم که آپدیت اندروید ۱۰ (Android 10) در تاریخ سوم سپتامبر برای گوشی های گوگل منتشر خواهد شد. حالا یک اپراتور کانادایی، تاریخ انتشار اندروید ۱۰ را تایید کرده است.

شرکت مخابراتی Rogers، زمان‌بندی انتشار اندروید ۱۰ برای مدل های مختلف گوگل پیکسل را اعلام کرد. در این جدول، همان تاریخ مورد انتظار ۳ سپتامبر (۱۲ شهریور) برای به‌روزرسانی به چشم می‌خورد؛ بگذریم که اپراتور کانادایی، به جای نام رسمی اندروید ۱۰ از حرف Q استفاده کرده است. البته با توجه به اینکه هنوز تاریخ انتشار اندروید ۱۰ توسط گوگل اعلام نشده، راجرز به سرعت این جدول را از وب‌سایت خود حذف کرد.

Android 10 release date 1 620x94 - تاریخ انتشار اندروید ۱۰ از سوی اپراتور کانادایی تایید شد

به هر حال این تاریخ به اندازه‌ی کافی باورپذیر جلوه می‌کند. سال گذشته نیز اندروید ۹ پای در همین روز عرضه شده بود. البته گوگل معمولا آپدیت‌های خود را در نخستین دوشنبه هر ماه بیرون می‌دهد؛ اما دوشنبه این هفته (۲ سپتامبر)، مصادف با روز کارگر در آمریکا و تعطیل رسمی است. به نظر می‌رسد به همین علت، انتشار آپدیت اندروید ۱۰ برای گوشی های پیکسل به روز سه‌شنبه موکول شده باشد.

منبع : خرید vpn در iransafe.net

پست مرتبط
انتشار سیستم عامل اندروید ۱۰ در مقایسه با قبل سرعت گرفته است

در مطلب اتصال آسان دفاتر را به خرید VPN تجربه کنید اکنون مطلب جدید را با شما در میان میگذاریم اشاره کردیم اکنون مطلب جدید را با شما در میان میگذاریم ایرانسیف : سیستم عامل اندروید ۱۰ رشد قابل توجهی از نظر نرخ تطبیق‌پذیری داشته است. شرکت‌های زیادی تا انتهای سال میلادی جاری این آپدیت را برای گوشی‌های […]

ادامه مطلب