تصاویر گلکسی نوت ۲۰ اولترا در وبسایت سامسونگ دیده شدند!

سامسونگ به طور اتفاقی، تصاویر گلکسی نوت ۲۰ اولترا – Galaxy Note20 Ultra را در سایت اوکراینی خود منتشر کرد. این عکس‌ها، پرچمدار بعدی کمپانی را در رنگ برنزی نمایش می‌دهند.

نخستین بار، یک یوتیوبر روس با نام مستعار Techno Harry بود که تصاویر گلکسی نوت ۲۰ اولترا را در وب‌سایت اوکراینی کمپانی مشاهده کرد. عجیب‌تر آنکه این عکس‌ها، در صفحه مربوط به گلکسی نوت ۸ منتشر شده بودند.

ه هر حال، در تصاویر علاوه بر رنگ زیبای برنزی دستگاه که یادآور رنگ مسی گلکسی نوت ۹ است؛ یک مجموعه دوربین سه‌گانه را می‌بینیم. در کنار سه لنز دوربین که هر یک با حلقه‌ای برنزی احاطه شده‌اند، یک فلاش LED هم به چشم می‌خورد. پیش‌تر نیز چند تصویر شماتیک به بیرون درز کرده بود که از وجود ماژول دوربین سه‌گانه در پشت این گوشی خبر می‌دادند.

در قلم S Pen تغییر خاصی دیده نمی‌شود؛ اما دکمه‌های تنظیم صدا و پاور به سمت راست منتقل شده‌اند. وجود این دکمه‌ها در سمت چپ گلکسی نوت ۱۰ و نوت ۱۰ پلاس، خوشایند برخی از کاربران نبود.

گوشی های سری نوت ۲۰ سامسونگ ماه آینده در جریان رویداد گلکسی آنپکد به طور رسمی معرفی خواهند شد. البته ظاهرا کمپانی کره‌ای، قصد رونمایی از چند محصول دیگر؛ از جمله گلکسی زد فلیپ ۵G، گلکسی تب اس ۷ و حتی گلکسی فولد ۲ را هم دارد.

منبع : خرید vpn در iransafe.net

پست مرتبط