• راهنمای Cisco AnyConnect ویندوزفون | IranSafe VPN|خرید vpn|خرید فیلترشکن| خرید وی پی ان| خرید سیسکو

  نحوه نصب و تنظیم در Windows Phone:

  برای دریافت نرم افزار سیسکو در ویندوز فون به لینک زیر مراجعه کنید و طیق تصویر زیر مراحل وصل شدن را انجام دهید

  دانلود از Windows Store

  آدرس های سرور جهت اتصال

  آدرس سرور بعد از خرید به شما نمایش داده میشود

  وی پی ان سیسکو انی کانکت ( cisco anyconnect ) در ویندوزفون یکی از اپلیکیشن‌های پرکاربرد این سیستم عامل به شمار می‌آید. دلیل آن هم کاملا مشخص است که این پروتکل ( سیسکو ) از پایداری بسیار بالایی برخوردار بوده و تقریبا تمام نیاز‌های یک فرد از VPN را برآورده می‌سازد. البته این موضوع به ارائه دهنده‌ی معتبر که فیلتر شکن را از آن خریداری می‌کنید نیز بستگی دارد ولی به‌طور کلی ساختار اصلی این وی پی ان بسیار کارآمد و ساده است.

  آموزش سیسکو در ویندوز‌فون

  برای استفاده از این وی پی ان یک پیشنیاز اپلیکیشنی نیاز دارید که به ما آن را کانکشن می‌نامیم. این کانکشن را طبق آموزش تصویری زیر، حتما از ویندوز استور خود دریافت کنید.

  پس از دانلود شدن کانکشن سیسکو ، اقدام به نصب کنید.

  لطفاً در این مرحله کمی دقتتان را بیشتر کرده و اطلاعات دریافتی هنگام خرید VPN را به صورت لاتین و با حروف کوچک و همچنین بدون فاصله اضافه در ابتدا،انتها و در وسط وارد نمایید.

  یک نسخه از آدرس سرور و نام کاربری و رمز عبور  به همراه اطلاعات مورد نیاز شما در صفحه پس از پرداخت برای شما به نمایش گذاشته می‌شود و نسخه‌ی دیگر نیز به ایمیل وارد شده ارسال می‌گردد.

   

  مراحل تصویر زیر را دنبال کنید.

   

  اگر مراحل بالا را به درستی وارد کرده‌باشید با پیام ” Connected ” مواجه خواهید شد که به معنای اتصال موفق شما به سیسکو در سیستم‌عامل ویندوز‌فون است. از اینترنت امن و آزاد لذت ببرید.

  درصورتی‌که در روند آموزش با مشکلی مواجه شده‌اید، کارشناس‌های پشتیبانی ایرانسیف آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند

  پشتیبانی همیشه آنلاین :

  Email : [email protected]