سامسونگ در حال جمع‌آوری تمام گوشی های گلکسی فولد است

در مطلب قبلی به کارت گرافیک انویدیا GeForce GTX 1650 معرفی شد اشاره کردیم اکنون مطلب جدید را با شما در میان میگذاریم

ایرانسیف : یک روز پس از اینکه سامسونگ رسما از به تعویق افتادن عرضه‌ی‌ گوشی منعطف خود خبر داد، حالا کمپانی کره‌ای جمع‌آوری تمام گوشی های گلکسی فولد (Galaxy Fold) را که در اختیار اصحاب رسانه قرار داده بود، آغاز کرده است.

بنابر گزارش رویترز، سامسونگ از تمام رسانه‌ها درخواست کرده که دستگاه‌های تحویل گرفته شده را به شرکت پس بفرستند، تا بتواند مشکل مربوط به نمایشگر آن‌ها را مورد بررسی قرار دهد. البته شاید هم این درخواست، با هدف جلوگیری از انتشار گزارش‌های تازه درباره خرابی گوشی های گلکسی فولد مطرح شده باشد.

ماجرا از وقتی آغاز شد که بعضی کاربران، لایه محافظ روی نمایشگر دستگاه را برداشتند و همین باعث از کار افتادن آن شد. برخی دیگر از کاربران هم با برآمدگی‌هایی روی نمایشگر مواجه شدند که عملا استفاده از آن را غیر ممکن می‌کرد.

galaxy fold 620x352 - سامسونگ در حال جمع‌آوری تمام گوشی های گلکسی فولد است

آنچه واضح است اینکه در مورد استحکام و دوام گلکسی فولد، ابهام وجود دارد و شرکت سازنده باید تا پیش از فروش محصول، این مشکل را رفع کند. در همین راستا، امروز سامسونگ با انتشار بیانیه‌ای از قصد خود برای تقویت نمایشگر دستگاه و همین‌طور اصلاح دستورالعمل‌های مراقبت از صفحه نمایش خبر داد.

ذکر این نکته ضروری است که کمپانی کره‌ای، فروش گوشی های گلکسی فولد را کنسل نکرده؛ بنابراین مشتریانی که اقدام به ثبت سفارش کرده بودند، به محض عرضه‌ی این محصول در هفته‌های آینده، آن را دریافت خواهند کرد. البته هنوز تاریخ مشخصی تعیین نشده است.

منبع : خرید vpn در iransafe.net

پست مرتبط
نسخه بازسازی شده گلکسی فولد سامسونگ چه تغییراتی کرده است؟

در مطلب فیلم انتقام جویان آخر بازی (Avengers: Endgame) پرفروش‌ترین فیلم تاریخ شد کردیم اکنون مطلب جدید را با شما در میان میگذاریم اشاره کردیم اکنون مطلب جدید را با شما در میان میگذاریم ایرانسیف نسخه بازسازی شده گلکسی فولد سامسونگ (Samsung Galaxy Fold) آماده‌ی ورود به بازار شده است. اما این نسخه چه تغییراتی داشته و چه […]

ادامه مطلب