ظهور نام Galaxy Watch 3 و تصویر یک ایرباد جدید در اپ Wearable سامسونگ

ایرانسیف : اخیرا با صدور یک تاییدیه در تایلند، از انتخاب نام Galaxy Watch 3 برای تازه‌ترین ساعت هوشمند سامسونگ باخبر شدیم. حالا نام گلکسی واچ ۳ و تصویر یک ایرباد جدید در اپلیکیشن Wearable سامسونگ هم دیده شده است.

دیگر با اطمینان می‌توان گفت که کمپانی کره‌ای، قید نام گلکسی واچ ۲ را زده و ساعت جدید خود را با اسم Galaxy Watch 3 وارد بازار می‌کند.. احتمالا علت چنین تصمیمی، این است که سامسونگ پیش‌تر گلکسی واچ اکتیو ۲ را عرضه کرده بود و حالا می‌خواهد روی نسل کاملا تازه‌ای از ساعت‌های هوشمند تمرکز کند.

بر اساس اطلاعات منتشر شده از سوی FCC (رگولاتوری آمریکا)، این گجت در دو نسخه بلوتوث + وای فای و LTE عرضه می‌شود. هر دو نسخه نیز در دو سایز ۴۱ و ۴۵ میلی‌متری موجود خواهند بود. صفحه نمایش Gorilla Glass DX و حاشیه چرخان، دیگر مشخصات منتسب به Galaxy Watch 3 هستند.

اما تصویر دیگری که از اپلیکیشن Wearable استخراج شده، یک گلکسی بادز لوبیا-شکل را نشان می‌دهد؛ گجتی که مدتی است شایعاتی درباره آن می‌شنویم. البته در این اپ از buds_live اسم برده شده؛ ولی بر اساس نام‌های تجاری ثبت شده توسط سامسونگ، احتمالا با نام Galaxy BudsX وارد بازار خواهد شد.

با توجه به زمان افشای این اطلاعات، به نظر می‌رسد فاصله چندانی تا معرفی رسمی این دو گجت نداشته باشیم؛ هرچند که احتمال رونمایی از آن‌ها در نیمه‌های تابستان، همراه با گوشی های خانواده گلکسی نوت ۲۰ هم وجود دارد.

منبع : خرید vpn در iransafe.net

پست مرتبط