• فروش هواوی در سال 2019 به بیش از 100 میلیون دستگاه رسیده است | IranSafe VPN|خرید vpn|خرید فیلترشکن| خرید وی پی ان| خرید سیسکو فروش هواوی در سال 2019 به بیش از 100 میلیون دستگاه رسیده است
  huawei phone - فروش هواوی در سال 2019 به بیش از 100 میلیون دستگاه رسیده است
  تاریخ و ساعت ارسال : تیر ۱, ۱۳۹۸ - ۹:۵۰ ق.ظ

  در مطلب مقایسه علل خرید VPN در مقابل Smart DNS کردیم اکنون مطلب جدید را با شما در میان میگذاریم اشاره کردیم اکنون مطلب جدید را با شما در میان میگذاریم

  ایرانسیف : هواوی مراسم رونمایی از محصولات جدید خود را فرصت مناسبی برای ارائه آمار موفقیت‌هایش دید. هی گنگ (He Gang) رئیس واحد محصولات مصرفی کمپانی با حضور روی استیج، اعلام کرد که فروش هواوی در پنج ماه نخست سال جاری به ۱۰۰ میلیون دستگاه رسیده است.

  کمپانی چینی ۴۹ روز سریع‌تر از سال گذشته توانست به چنین آماری برسد که نشان از بهبود عملکرد تجاری آن دارد. اگر کمی با این اعداد و ارقام بازی کنیم، می‌بینیم که میزان فروش هواویدر هر ثانیه بیش از ۷ گوشی هوشمند در سطح جهان بوده است.

  huawei sales 620x349 - فروش هواوی در سال 2019 به بیش از 100 میلیون دستگاه رسیده است

  ناگفته نماند که تجارت این شرکت در چارک ابتدایی سال ۲۰۱۹، تحت تاثیر  تحریم‌ها نبوده و مشخص نیست در ادامه‌ی سال چه شرایطی را تجربه خواهد کرد. البته به احتمال زیاد، ارقام سیر نزولی به خود خواهند گرفت؛ حتی این اواخر از شدت خوش‌بینی هواوی هم اندکی کاسته شده است.

  ز محصولات تازه معرفی شده‌ نیز نام ببریم که شامل گوشی های خانواده هواوی نوا ۵ و تبلت مدیاپد ام ۶ می‌شوند. باید دید که این دستگاه‌ها تا چه حد به افزایش فروش هواوی و برون‌رفت کمپانی از بحران کمک خواهند کرد.
  منبع : خرید vpn در iransafe.net

  0/5


  (0 Reviews)
  برچسب‌ها, ,

  خرید وی پی ان
  خرید vpn اندروید
  خرید vpn برای آیفون