نسخه بازسازی شده گلکسی فولد سامسونگ چه تغییراتی کرده است؟

در مطلب فیلم انتقام جویان آخر بازی (Avengers: Endgame) پرفروش‌ترین فیلم تاریخ شد کردیم اکنون مطلب جدید را با شما در میان میگذاریم اشاره کردیم اکنون مطلب جدید را با شما در میان میگذاریم

ایرانسیف نسخه بازسازی شده گلکسی فولد سامسونگ (Samsung Galaxy Fold) آماده‌ی ورود به بازار شده است. اما این نسخه چه تغییراتی داشته و چه مواردی بهبود پیدا کرده است؟ در ادامه به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت.

خیلی زود پس از آنکه آغاز فروش گلکسی فولد از ماه سپتامبر تایید شد٬ ما اطلاعاتی از آنچه باید در نسخه بازسازی شده گلکسی فولد سامسونگ انتظار داشته باشیم را به دست آورده‌ایم که در این مقاله با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

تغییرات نسخه بازسازی شده گلکسی فولد

اول و مهم‌تر از همه٬ لایه‌ی محافظ روی نمایشگر منعطف گلکسی فولد است که تمام صفحه را در بر گرفته و به زیر حاشیه‌های کناری نمایشگر رفته است. با این کار٬ کاربران دیگر تصور نمی‌کنند که این لایه محافظ جدا از محافظ اصلی نمایشگر است و اقدام به کندن آن نمی‌کنند.

دومین مورد٬ استحکام یافتن بالا و پایین لولا با کلاهک‌های محافظ و لایه‌های فلزی اضافی در زیر نمایشگر است که می‌تواند ساختار کلی دیوایس را بهبود ببخشد. استحکام کم لولاها٬ یکی از شکایت‌های گسترده‌ای بود که کاربران نسخه‌ی اولیه‌ی گوشی منعطف سامسونگ داشتند. حال به نظر می‌رسد این مشکل در نسخه بازسازی شده گلکسی فولد بهبود پیدا کرده است.

فاصله‌ی بین بدنه و لولا نیز به طور قابل توجهی کاهش پیدا کرده است تا از ورود گرد و غبار یا هر مورد کوچکی به قسمت داخلی گوشی جلوگیری شود. شکایت از این مورد نیز زیاد بوده است.

3 14 620x173 - نسخه بازسازی شده گلکسی فولد سامسونگ چه تغییراتی کرده است؟

این‌ها تمام تغییراتی بود که در نسخه‌ی نهایی گلکسی فولد اعمال خواهد شد. اگر شما هم علاقه‌مند به خرید این گوشی هستید٬ باید تا ماه آینده میلادی و عرضه‌ی آن منتظر بمانید.

 

منبع : خرید vpn در iransafe.net

پست مرتبط
Foldable iPhone Prototype 1 - اولین آیفون انعطاف پذیر ابتدای سال ۲۰۲۱ عرضه خواهد شد
اولین آیفون انعطاف پذیر ابتدای سال ۲۰۲۱ عرضه خواهد شد

ایرانسیف : به نظر تا رونمایی اولین آیفون انعطاف پذیر زمان زیادی باقی نمانده است. نخستین گوشی منعطف اپل طبق اخبار جدید ابتدای سال ۲۰۲۱ معرفی و عرضه می‌شود. تا امروز، هواوی یک و سامسونگ دو گجت اندرویدی منعطف عرضه کرده‌اند، اما اپل به عنوان رقیب اصلی آن‌ها، هیچ آیفون انعطاف پذیری ندارد؛ هواوی میت ایکس، سامسونگ گلکسی […]

ادامه مطلب
Galaxy Fold with S Pen 1 - گوشی گلکسی فولد 2 سامسونگ به نسل جدید قلم SPen مجهز می‌شود
گوشی گلکسی فولد ۲ سامسونگ به نسل جدید قلم SPen مجهز می‌شود

در مطلب امکان تماشای آخرین پست ها در اینستاگرام مجددا فراهم می‌شود اکنون مطلب جدید را با شما در میان میگذاریم اشاره کردیم اکنون مطلب جدید را با شما در میان میگذاریم   گوشی گلکسی فولد ۲ سامسونگ (Samsung Galaxy Fold 2) در نیمه دوم سال جاری معرفی خواهد شد. این گوشی به نسل جدیدی از قلم SPen […]

ادامه مطلب
Galaxy Z Flip 01 - نام گلکسی زد فلیپ و گلکسی اس 20 سامسونگ رسما تایید شد
نام گلکسی زد فلیپ و گلکسی اس ۲۰ سامسونگ رسما تایید شد

در مطلب اطلاعاتی از صفحه نمایش گلکسی نوت ۲۰ سامسونگ منتشر شد اکنون مطلب جدید را با شما در میان میگذاریم اشاره کردیم اکنون مطلب جدید را با شما در میان میگذاریم ایرانسیف : عرضه‌ی گوشی منعطف سامسونگ با نام گلکسی زد فلیپ (Galaxy Z Flip) توسط شاخه رومانیایی کمپانی تایید شد. سامسونگ آلمان هم نام گلکسی […]

ادامه مطلب