چرا برای اتصال Wi-Fi بهتر است کریو VPN داشته باشیم؟

VPN چیست؟ و چرا باید روی Wi-Fi عمومی از خرید VPN استفاده کنیم؟

اگر تا به حال به این فکر کرده اید که آیا استفاده از Wi-Fi عمومی امن است یا نه بدانید تنها شما این نگرانی را ندارد. بر طبق گزارش های جمع آوری شده، از هر ۱۰ مشتری ۶ نفر اعتقاد دارد استفاده از Wi-Fi عمومی خطرناک در از استفاده توالت عمومی است. جستجو در وب ها با استفاده از Wi-Fi عمومی به این معنی است که شما اطلاعات خصوصی و ناشناسی خود را در خطر قرار داده اید. به این دلیل است که خرید کریو VPN انتخابی ارزشمند برای افرادی است که درباره امنیت و حریم خصوصی آنلاین خود نگران اند.

VPN چیست؟

یک VPN با ایجاد شبکه خصوصی از اتصال شبکه عمومی به شما حریم خصوصی و ناشناسی آنلاین را می دهد. VPN ها آدرس IP شما را پنهان می کنند بنابراین فعالیت های آنلاین شما تقریبا غیر قابل ردیابی می ماند. با اهمیت ترین موضوع این است که سرویس های خرید vpn اتصالات امن و رمزگذاری شده ایجاد می کند و تضمین می کند که حریم خصوصی برتری فراهم می کند.

چرا نیاز به خرید کریو VPN دارید

به همه اوقاتی که نیاز دارید آنلاین باشید فکر کنید، مانند زمانی که به جستجو می پردازید یا ایمیل ها در حالیکه در کافی شاپ هستید می خوانید یا حساب بانکی خود را چک می کنید. در صورت اتصال به شبکه Wi-Fi عمومی احتمال جاسوسی بر داده های در حال انتقال شما توسط افراد غریبه ای که در همان شبکه هستند وجود دارد.

رمزگذاری و ناشناسی که یک کریو VPN ارائه می دهد از همه فعالیت های آنلاین شما حفاظت می کند: مانند ارسال ایمیل ها، خرید آنلاین یا پرداخت کردن چک ها. همچنین خرید VPN و خرید کریو شما را در حال مرور وب ها ناشناس نگه می دارد.

فراتر از امنیت

اساسا VPN ها یک تونل بین شبکه محلی و کامپیوتر موجود در مکان دیگر ایجاد می کنند که می توانند هزاران مایل دورتر باشد، و این تصور را بوجود می آورد که در مکان دیگری هستید. این مزایا خرید VPN ها را برای افرادی مفید می سازد امنیت vpn که در کشورهایی زندگی می کنند که تحت سانسور در رسیدن به برخی سایت های خاص هستند. این همچنین به شما اجازه می دهد تا از برنامه های کاربردی یا وب سایت های مورد علاقه خود از هر جایی در جهان لذت ببرید.

چطور یک کریو VPN انتخاب کنید

بهترین روش برای امن مانند هنگام استفاده از Wi-Fi عمومی نرم افزارهای VPN هستند. در اینجا برخی سوالات جهت انتخاب ارائه دهنده خرید VPN آورده شده است.

۱- آیا آنها به حریم خصوصی شما احترام می گذارند؟مهمترین نکته برای استفاده از VPN جهت حفاظت از حریم خصوصی است، بنابراین این حیاتی است که ارائه دهنده خرید vpn شما به حریم خصوصیتان احترام بگذارد. آنها باید سیاست عدم گزارش گیری داشته باشند به این معنی که آنها هرگز فعالیت های آنلاین شما را پیگیری نکنند.

۲- آیا آنها همه پروتکل های حاضر را اجرا می کنند؟ OpenVPN امنیت قوی تری از iransafe.net دیگر پروتکل ها همچون PPTP فراهم می کند.

۳- آیا آنها محدودیت داده را ایجاد می کنند؟ بسته به استفاده اینترنت شما، پهنای باند ممکن است یک فاکتور تصمیم گیری بزرگ برای شما باشد. اطمینان حاصل کنید سرویس های آنها با نیاز های شما هماهنگ اند. بخاطر بسپارید برخی از بسته ها ممکن است هزینه ای برای شما نداشته باشند اما در عوض شما به طور دائم هدف آگهی های تبلیغاتی خواهید شد. پس از فیلتر شکن های قابل اعتماد استفاده کنید.

۴- سرورهای آنها کجا واقع شده اند؟ تصمیم بگیرید که کدام موقعیت مکانی برای سرور برایتان اهمیت دارد. اگر شما می خواهید از کشور خاصی به نظر بیایید اطمینان حاصل کنید ارائه دهنده سرور در آن کشور دارد.

۵- آیا قادر خواهد بود چندین دستگاه را برای دسترسی به VPN تنظیم کند؟ اگر شما جزو مصرف کنندگان متوسط هستید، تقریبا بین سه تا چهار دستگاه استفاده می کنید. به طور ایده آل، شما باید قادر باشید تا VPN را روی همه به صورت همزمان استفاده کنید.

۶- اگر VPN افت کند چه اتفاقی می افتد؟ اطمینان داشته باشید که ابزارهای ارائه دهنده شما دارای سیستم مقابله در هنگام خطا باشد. به این معنی که در صورت بروز خطا، اتصال شما به صورت خودکار قفل می شود و به صورت پیش فرض به اتصال نا امن متصل نخواهید شد.

در اینجا نکته های بسیاری برای در نظر گرفتن انتخاب ارائه دهنده فروش VPN است، پس تلاش خود را انجام دهید تا بهترین را بر اساس نیازهای خود بدست آورد. صرفنظر از اینکه کدام ارائه دهنده VPN را انتخاب می کنید، مطمئن باشید هر VPN خوبی حریم خصوصی و ناشناسی آنلاین بیشتری از میزبان های Wi-Fi عمومی به وجود می آورد.

منبع : خرید vpn در iransafe.net

پست مرتبط
vpn - دانلود بی خطر در خارج از کشور با استفاده از خرید VPN
دانلود بی خطر در خارج از کشور با استفاده از خرید VPN

در مطلب نتایج بنچمارک وان پلاس ۸ پرو از رم ۱۲ گیگابایتی آن خبر می‌دهد اکنون مطلب جدید را با شما در میان میگذاریم اشاره کردیم اکنون مطلب جدید را با شما در میان میگذاریم ایرانسیف : خرید VPN تنها برای کاربرانی که در داخل ایران زندگی می کنند مفید نیست. اگر شما هم خارج از ایران زندگی […]

ادامه مطلب
vpn - کسب درآمد از طریق تبلیغات یوتیوب
کسب درآمد از طریق تبلیغات یوتیوب

در مطلب آفتابگیر مجازی بوش بدون کاهش دید، نور خورشید را سد می‌کند اکنون مطلب جدید را با شما در میان میگذاریم اشاره کردیم اکنون مطلب جدید را با شما در میان میگذاریم ایرانسیف : آیا می دانستید می توانید با خرید فیلترشکن و راه اندازی یک شبکه در یوتیوب به درآمد بسیار بالایی دست پیدا کنید؟ شما هم […]

ادامه مطلب
اینتل ساخت کامپیوتر شخصی کوچک گیمینگ را تأیید کرد

در مطلب احتمال بی‌نیاز شدن تراکنش‌های زیر ۱۰۰ هزار تومان از رمز دوم یکبار مصرف پویا اکنون مطلب جدید را با شما در میان میگذاریم اشاره کردیم اکنون مطلب جدید را با شما در میان میگذاریم اینتل در نمایشگاه CES 2020 در لاس‌وگاس، وجود کامپیوترهای کوچک گیمینگ خود معروف به NUC را تأیید کرد. این کامپیوترها به کاربران […]

ادامه مطلب
free stats