ایلان ماسک، ثروتمندترین مرد جهان، هیچ خانه ای ندارد!

ایلان ماسک، مدیر عامل کمپانی تسلا موتورز و ثروتمندترین مرد جهان، این هفته آخرین دارایی باقی مانده خود را فروخت و اکنون مالک هیچ خانه‌ای نیست.

ایلان ماسک به تعهدی که سال گذشته داده بود مبنی بر اینکه «مالک هیچ خانه‌‌ای نباشد» عمل کرد. این میلیاردر و بنیان گذار تسلا موتورز عمارت مجلل و تاریخی شانزده هزار فوت مربعی خود را که در هیلزبورو کالیفرنیا در یک منطقه ثروتمندنشین سیلیکون ولی در جنوب سان فرانسیسکو قرار داشت، به فروش رساند.

این ملک که به قیمت سی میلیون دلار به فروش رسید، در ابتدا در ماه ژوئن زمانی که ایلان ماسک در توئیتر اعلام کرده بود قصد فروش دارد به قیمت ۳۷.۵ میلیون دلار ثبت اولیه گردید؛ در نهایت در ماه اکتبر با توجه به سوابق موجود ۳۱.۹۹ میلیون دلار قیمت گذاری شده بود.

هویت خریدار این ملک علنی نشده است و نمایندگان املاک و مستغلات، برنت و مری گالیکسون از شرکت کامپس، در ارائه اظهار نظر خودداری کردند.

ایلان ماسک پنجاه ساله پیشتر اعلام کرده بود که این ملک چهل و هفت هکتاری پس از فروش سایر املاکش در ایالت، «آخرین خانه باقیمانده» او در ایالت کالیفرنیا بوده است. این ملک ۱۰۰ ساله که به نام Guignécourt نیز شناخته می‌شود، حتی قبل از مالکیت آقای ماسک دارای تاریخچه بلند بالایی بود و در اصل در سال ۱۹۱۲ توسط کنت کریستین دو گینیه، یکی از اعضای اشراف فرانسوی که پس از ازدواج با یک خانم که وارث تب طلا در کالیفرنیا بود به ایالت کالیفرنیا نقل مکان کرده بود، ساخته شد.

این عمارت که به سبک اروپایی ساخته شده، یکی از بزرگترین قطعات زمین در این منطقه است و شامل مسیرهای پیاده روی و یک آب انبار است. این عمارت برای بیش از یک قرن در خانواده دو گینیه باقی ماند تا اینکه در سال ۲۰۱۳ به قیمت صد میلیون دلار ثبت شد. در سال ۲۰۱۶، قیمت درخواستی به ۲۹.۸۵ میلیون دلار کاهش یافت. طبق گزارشات که منتشر شده، ایلان ماسک این عمارت را در سال ۲۰۱۷ به مبلغ ۲۳.۴ میلیون دلاری خریداری کرده بود.

منبع : خرید vpn در iransafe.net

خرید فیلترشکن | خرید وی پی ان | خرید vpn | خرید speed vpn

خرید hivpn | خرید ۲۰speed | خرید cisco vpn |

خرید vpn آیفون | خرید vpn اندروید

پست مرتبط
ایلان ماسک تسلا - ایلان ماسک هویت خالق بیت کوین، ساتوشی ناکاموتو را لو داد؟
ایلان ماسک هویت خالق بیت کوین، ساتوشی ناکاموتو را لو داد؟

ایلان ماسک به عنوان یکی از حامیان ارزهای دیجیتال به تازگی بار دیگر با رد شایعات مربوط به ساتوشی ناکاموتو بودن خود برای اولین بار هویت خالق بیت کوین را افشا کرد. ایلان ماسک که با عناوین مختلفی چون مدیرعامل شرکت خودروسازی تسلا، مدیرعامل شرکت اسپیس ایکس و همچنین ثروتمندترین فرد جهان شناخته می‌شود همواره […]

ادامه مطلب
musk bitcoin - افشاگری کارآموز سابق اسپیس ایکس؛ ایلان ماسک همان ساتوشی ناکاموتو، خالق بیت کوین است
افشاگری کارآموز سابق اسپیس ایکس؛ ایلان ماسک همان ساتوشی ناکاموتو، خالق بیت کوین است

ساهیل گوپتا، کارآموز سابق کمپانی اسپیس ایکس، بر این نظر معتقد است که ایلان ماسک، ثروتمندترین مرد جهان، ساتوشی ناکاموتو، فرد ناشناس خالق بیت کوین است. ساهیل گوپتا با مطلبی که اخیراً در پلتفرم نشر الکترونیک آنلاین و پرطرفدار مدیوم (Medium) منتشر کرده است، اعلام کرد اکنون دیگر تقریباً مطمئن است که ایلان ماسک در […]

ادامه مطلب
elon musk Copy - ایلان ماسک می‌خواهد تمام شغل هایش رها کرده و اینفلوئنسر شود
ایلان ماسک می‌خواهد تمام شغل هایش رها کرده و اینفلوئنسر شود

همه ایلان ماسک را به عنوان یک نابغه پرکار می‌شناسند؛ اما Elon Musk اخیرا اعلام کرده که می‌خواهد از تمام شغل هایش کناره‌گیری کند و صرفا یک اینفلوئنسر باشد. ایلان ماسک که ثروتمند‌ترین فرد روی زمین است و سمت مدیرعاملی تسلا را بر عهده دارد، پنجشنبه در توییتی اعلام کرد که به فکر ترک کردن […]

ادامه مطلب