ایلان ماسک، ثروتمندترین مرد جهان، هیچ خانه ای ندارد!

ایلان ماسک، مدیر عامل کمپانی تسلا موتورز و ثروتمندترین مرد جهان، این هفته آخرین دارایی باقی مانده خود را فروخت و اکنون مالک هیچ خانه‌ای نیست.

ایلان ماسک به تعهدی که سال گذشته داده بود مبنی بر اینکه «مالک هیچ خانه‌‌ای نباشد» عمل کرد. این میلیاردر و بنیان گذار تسلا موتورز عمارت مجلل و تاریخی شانزده هزار فوت مربعی خود را که در هیلزبورو کالیفرنیا در یک منطقه ثروتمندنشین سیلیکون ولی در جنوب سان فرانسیسکو قرار داشت، به فروش رساند.

این ملک که به قیمت سی میلیون دلار به فروش رسید، در ابتدا در ماه ژوئن زمانی که ایلان ماسک در توئیتر اعلام کرده بود قصد فروش دارد به قیمت ۳۷.۵ میلیون دلار ثبت اولیه گردید؛ در نهایت در ماه اکتبر با توجه به سوابق موجود ۳۱.۹۹ میلیون دلار قیمت گذاری شده بود.

هویت خریدار این ملک علنی نشده است و نمایندگان املاک و مستغلات، برنت و مری گالیکسون از شرکت کامپس، در ارائه اظهار نظر خودداری کردند.

ایلان ماسک پنجاه ساله پیشتر اعلام کرده بود که این ملک چهل و هفت هکتاری پس از فروش سایر املاکش در ایالت، «آخرین خانه باقیمانده» او در ایالت کالیفرنیا بوده است. این ملک ۱۰۰ ساله که به نام Guignécourt نیز شناخته می‌شود، حتی قبل از مالکیت آقای ماسک دارای تاریخچه بلند بالایی بود و در اصل در سال ۱۹۱۲ توسط کنت کریستین دو گینیه، یکی از اعضای اشراف فرانسوی که پس از ازدواج با یک خانم که وارث تب طلا در کالیفرنیا بود به ایالت کالیفرنیا نقل مکان کرده بود، ساخته شد.

این عمارت که به سبک اروپایی ساخته شده، یکی از بزرگترین قطعات زمین در این منطقه است و شامل مسیرهای پیاده روی و یک آب انبار است. این عمارت برای بیش از یک قرن در خانواده دو گینیه باقی ماند تا اینکه در سال ۲۰۱۳ به قیمت صد میلیون دلار ثبت شد. در سال ۲۰۱۶، قیمت درخواستی به ۲۹.۸۵ میلیون دلار کاهش یافت. طبق گزارشات که منتشر شده، ایلان ماسک این عمارت را در سال ۲۰۱۷ به مبلغ ۲۳.۴ میلیون دلاری خریداری کرده بود.

منبع : خرید vpn در iransafe.net

خرید فیلترشکن | خرید وی پی ان | خرید vpn | خرید speed vpn

خرید hivpn | خرید ۲۰speed | خرید cisco vpn |

خرید vpn آیفون | خرید vpn اندروید

پست مرتبط
B13E6256 4922 4158 8808 C82CF73B249B - توییتر بالاخره در مقابل ایلان ماسک کوتاه آمد
توییتر بالاخره در مقابل ایلان ماسک کوتاه آمد

به نظر می‌آید تهدیدهای ایلان ماسک جواب داده و توییتر بالاخره با جدیدترین درخواست این میلیاردر آمریکایی موافقت کرده است. مسئولان توییتر قصد دارند در جریان این هفته با درخواست ایلان ماسک مبنی بر ارائه داده‌های بیشتر در مورد کاربران این شبکه موافقت کنند. بر اساس گزارش واشنگتن پست، این شرکت قصد دارد به میلیاردر […]

ادامه مطلب
elon musk twitter - شکایت جدید سهامداران توییتر از ایلان ماسک؛ آیا مرد مریخی یک شیاد است؟
شکایت جدید سهامداران توییتر از ایلان ماسک؛ آیا مرد مریخی یک شیاد است؟

ماجرای جنجالی خرید توییتر توسط ایلان ماسک، باعث شکایت جدیدی از او شده است. سهامداران، مدیرعامل تسلا را به دستکاری قیمت‌ها در بازار بورس متهم کرده‌اند. اخیرا ایلان ماسک، بی‌سروصدا ۹.۲ درصد از سهام توییتر را تصاحب کرد. بر اساس قوانین SEC، خرید بیش از ۵ درصد از سهام شرکت، باید از قبل اطلاع‌رسانی می‌شد؛ اما […]

ادامه مطلب
snoop dogg - اسنوپ داگ: اگر ایلان ماسک توییتر را نمی‌خواهد، من هستم
اسنوپ داگ: اگر ایلان ماسک توییتر را نمی‌خواهد، من هستم

حالا که قرارداد ۴۴ میلیارد دلاری خرید توییتر توسط ایلان ماسک معلق شده، رپر معروف، اسنوپ داگ برای خرید این شبکه اجتماعی ابزار تمایل کرده است. روز جمعه هفته گذشته، ایلان ماسک اعلام کرد قرارداد خرید توییتر را به طور موقت، معلق کرده تا تعداد حساب‌های فیک در این شبکه اجتماعی، محاسبه شود. ظاهرا قبل از معامله، […]

ادامه مطلب