ایلان ماسک، ثروتمندترین مرد جهان، هیچ خانه ای ندارد!

ایلان ماسک، مدیر عامل کمپانی تسلا موتورز و ثروتمندترین مرد جهان، این هفته آخرین دارایی باقی مانده خود را فروخت و اکنون مالک هیچ خانه‌ای نیست.

ایلان ماسک به تعهدی که سال گذشته داده بود مبنی بر اینکه «مالک هیچ خانه‌‌ای نباشد» عمل کرد. این میلیاردر و بنیان گذار تسلا موتورز عمارت مجلل و تاریخی شانزده هزار فوت مربعی خود را که در هیلزبورو کالیفرنیا در یک منطقه ثروتمندنشین سیلیکون ولی در جنوب سان فرانسیسکو قرار داشت، به فروش رساند.

این ملک که به قیمت سی میلیون دلار به فروش رسید، در ابتدا در ماه ژوئن زمانی که ایلان ماسک در توئیتر اعلام کرده بود قصد فروش دارد به قیمت ۳۷.۵ میلیون دلار ثبت اولیه گردید؛ در نهایت در ماه اکتبر با توجه به سوابق موجود ۳۱.۹۹ میلیون دلار قیمت گذاری شده بود.

هویت خریدار این ملک علنی نشده است و نمایندگان املاک و مستغلات، برنت و مری گالیکسون از شرکت کامپس، در ارائه اظهار نظر خودداری کردند.

ایلان ماسک پنجاه ساله پیشتر اعلام کرده بود که این ملک چهل و هفت هکتاری پس از فروش سایر املاکش در ایالت، «آخرین خانه باقیمانده» او در ایالت کالیفرنیا بوده است. این ملک ۱۰۰ ساله که به نام Guignécourt نیز شناخته می‌شود، حتی قبل از مالکیت آقای ماسک دارای تاریخچه بلند بالایی بود و در اصل در سال ۱۹۱۲ توسط کنت کریستین دو گینیه، یکی از اعضای اشراف فرانسوی که پس از ازدواج با یک خانم که وارث تب طلا در کالیفرنیا بود به ایالت کالیفرنیا نقل مکان کرده بود، ساخته شد.

این عمارت که به سبک اروپایی ساخته شده، یکی از بزرگترین قطعات زمین در این منطقه است و شامل مسیرهای پیاده روی و یک آب انبار است. این عمارت برای بیش از یک قرن در خانواده دو گینیه باقی ماند تا اینکه در سال ۲۰۱۳ به قیمت صد میلیون دلار ثبت شد. در سال ۲۰۱۶، قیمت درخواستی به ۲۹.۸۵ میلیون دلار کاهش یافت. طبق گزارشات که منتشر شده، ایلان ماسک این عمارت را در سال ۲۰۱۷ به مبلغ ۲۳.۴ میلیون دلاری خریداری کرده بود.

منبع : خرید vpn در iransafe.net

خرید فیلترشکن | خرید وی پی ان | خرید vpn | خرید speed vpn

خرید hivpn | خرید ۲۰speed | خرید cisco vpn |

خرید vpn آیفون | خرید vpn اندروید

پست مرتبط
elon musk mass effect 1227478 - ایلان ماسک برای مقابله با استرس تا ۵ صبح بازی می‌کند!
ایلان ماسک برای مقابله با استرس تا ۵ صبح بازی می‌کند!

اگر شما هم فکر می‌کنید افراد موفق همیشه زود می‌خوابند و در برنامه‌های آن‌ها خبری از بازی کردن نیست سخت در اشتباهید! ایلان ماسک، یکی از موفق‌ترین انسان‌های جهان تا ساعت ۵ صبح الدن رینگ بازی می‌کند! ایلان ماسک راه حلی جالب برای مقابله با استرس دارد و این راه، چیزی جز بازی کردن شدید […]

ادامه مطلب
elon musk and twitter 2 1 - رفتار ایلان ماسک با توییتر، کارمندان این شرکت را فراری داده است
رفتار ایلان ماسک با توییتر، کارمندان این شرکت را فراری داده است

به نظر می‌رسد رفتار ایلان ماسک با توییتر و حواشی خرید این شرکت توسط او باعث شده تعداد زیادی از کارمندان توییتر از شغل خود کناره‌گیری کنند. بر اساس گزارش‌های منتشر شده از منابع داخلی Twitter، کارمندان این شرکت از کشمکش حقوقی مداوم بین ایلان ماسک و توییتر خسته شده‌اند. گزارش‌هایی وجود دارد که بیان می‌کنند […]

ادامه مطلب
elon musk twitter 1 - ایلان ماسک فقط به این شرط توییتر را می‌خرد!
ایلان ماسک فقط به این شرط توییتر را می‌خرد!

ماجرای دعوای حقوقی ایلان ماسک و توییتر همچنان ادامه دارد؛ اما اکنون گفته می‌شود ماسک فقط به یک شرط Twitter را می‌خرد! مهم نیست که شما ثروتمندترین مرد روی زمین هستید! چیزهایی وجود دارد که نمی‌توانید از عهده آنها بربیایید. این موضوع برای ایلان ماسک در مورد توییتر صدق می‌کند. حتما می‌دانید که او قصد داشت توییتر […]

ادامه مطلب