توییتر بالاخره در مقابل ایلان ماسک کوتاه آمد

به نظر می‌آید تهدیدهای ایلان ماسک جواب داده و توییتر بالاخره با جدیدترین درخواست این میلیاردر آمریکایی موافقت کرده است.

مسئولان توییتر قصد دارند در جریان این هفته با درخواست ایلان ماسک مبنی بر ارائه داده‌های بیشتر در مورد کاربران این شبکه موافقت کنند. بر اساس گزارش واشنگتن پست، این شرکت قصد دارد به میلیاردر آمریکایی، دسترسی کامل به “firehose” خود را بدهد. فایرهوس یک پایگاه داده داخلی از توییتر است که شامل جزئیات اطلاعاتی بیش از ۵۰۰ میلیون توییت می‌شود که هر روز به این سرویس ارسال می شود. این گنجینه علاوه بر نمایش گزارشی آنی از آنچه در توییتر و در هر لحظه اتفاق می‌افتد، نشان می‌دهد، بلکه شامل داده‌های پایگاه اصلی و اطلاعات مربوط به حساب‌هایی  می‌شود که به پلتفرم دسترسی دارند.

پس از اینکه توییتر در ماه آوریل پیشنهاد خرید ۴۴ میلیارد دلاری ماسک را پذیرفت، این میلیاردر در ماه مه اعلام کرد که این قرارداد به دلیل نگرانی‌هایی که در مورد حساب‌های جعلی وجود دارد، «موقتاً متوقف شده است». توییتر مدام ادعا می‌کند که ربات‌ها کمتر از پنج درصد از کاربران روزانه‌اش را تشکیل می‌دهند؛ عددی که ماسک می‌گوید باید قبل از ادامه فرایند خرید، تایید شود. روز دوشنبه ماسک ادعا کرد که توییتر به دلیل امتناع از افشای اطلاعات کافی در مورد حساب‌های جعلی، «نقض مادی» توافق‌نامه ادغام را مرتکب شده است.

در آن زمان، توییتر اعلام کرد که به اشتراک گذاری اطلاعات با ماسک ادامه خواهد داد، زیرا آن‌ها هم برای تکمیل تراکنش متمایل هستند. این شرکت با تکرار بیانیه قبلی در روز دوشنبه به رسانه The Post گفت:

ما معتقدیم این توافق به نفع همه سهامداران است. ما قصد داریم معامله را تکمیل و توافقنامه ادغام را با قیمت و شرایط توافق شده اجرا کنیم.

تعداد ربات‌ها و حساب‌های جعلی در توییتر برای ماسک به شدت مهم است؛ زیرا این تعداد تأثیر قابل‌توجهی بر توانایی او در کسب درآمد از پلتفرم به وسیله تبلیغات دارد. ماسک حدود ۳۳ میلیارد دلار از ثروت شخصی خود را صرف خرید این شرکت کرده است و عملا مجبور است این معامله را انجام دهد؛ مگر اینکه بتواند راهی پیدا کند که نشان دهد توییتر او را گمراه کرده یا ارزش فعلی آن تغییر کرده است.

منبع : خرید vpn در iransafe.net

خرید فیلترشکن | خرید وی پی ان | خرید vpn | خرید speed vpn

خرید hivpn | خرید ۲۰speed | خرید cisco vpn |

خرید vpn آیفون | خرید vpn اندروید

پست مرتبط
elon musk mass effect 1227478 - ایلان ماسک برای مقابله با استرس تا ۵ صبح بازی می‌کند!
ایلان ماسک برای مقابله با استرس تا ۵ صبح بازی می‌کند!

اگر شما هم فکر می‌کنید افراد موفق همیشه زود می‌خوابند و در برنامه‌های آن‌ها خبری از بازی کردن نیست سخت در اشتباهید! ایلان ماسک، یکی از موفق‌ترین انسان‌های جهان تا ساعت ۵ صبح الدن رینگ بازی می‌کند! ایلان ماسک راه حلی جالب برای مقابله با استرس دارد و این راه، چیزی جز بازی کردن شدید […]

ادامه مطلب
elon musk and twitter 2 1 - رفتار ایلان ماسک با توییتر، کارمندان این شرکت را فراری داده است
رفتار ایلان ماسک با توییتر، کارمندان این شرکت را فراری داده است

به نظر می‌رسد رفتار ایلان ماسک با توییتر و حواشی خرید این شرکت توسط او باعث شده تعداد زیادی از کارمندان توییتر از شغل خود کناره‌گیری کنند. بر اساس گزارش‌های منتشر شده از منابع داخلی Twitter، کارمندان این شرکت از کشمکش حقوقی مداوم بین ایلان ماسک و توییتر خسته شده‌اند. گزارش‌هایی وجود دارد که بیان می‌کنند […]

ادامه مطلب
elon musk twitter 1 - ایلان ماسک فقط به این شرط توییتر را می‌خرد!
ایلان ماسک فقط به این شرط توییتر را می‌خرد!

ماجرای دعوای حقوقی ایلان ماسک و توییتر همچنان ادامه دارد؛ اما اکنون گفته می‌شود ماسک فقط به یک شرط Twitter را می‌خرد! مهم نیست که شما ثروتمندترین مرد روی زمین هستید! چیزهایی وجود دارد که نمی‌توانید از عهده آنها بربیایید. این موضوع برای ایلان ماسک در مورد توییتر صدق می‌کند. حتما می‌دانید که او قصد داشت توییتر […]

ادامه مطلب